• E. Hradecký - 

Zpěvník do dětské kapsy zpěvník + CD MŠ, 1 - 2. tř. ZŠ a ZUŠ.
Ve zpěvníku autor zhudebnil převážně lidové texty, ale také texty (J.Havla a J.Balíka) ve stylu rock and roll, bossa nova apod.Písně jsou nahrány se zpěvem a po nich následuje playback (slouží k doprovodu vlastního zpěvu dětí).


Cena: 269,- Kč

  • E. Hradecký - 

Sbory a sborky pro kluky a holky CD a not. publikace 1.- 9. třídy ZŠ a ZUŠ.
Bimbo, Až na Sněžku s partou ježků , Zvěřinec (Zajíc, Naše kočka, Medvěd), Bum,bum ratata (Kachňata, Sedmikráska, Kolotoč), Jak sportujeme, Sportu zdar, Den naruby, Fordka a lordka, Kdy uvěříme Lukášovi?, Jsme mladí, Proměny Freda Hubáčka, Jarní vonička, Změním se, Písně kosmické (Mléná dráha, Jitřenka,Velký vůz).Čtyři milostné písně - pro dívčí sbor, housle a keltskou harfu na texty lid. poezie. Písně jsou psány na vtipné i poetické texty Jiřího Havla a Václava Fischera a oslovují jak zpěváky, tak i posluchače. Při interpretaci můžete zpívat jednohlasně, nebo střídat sóla se sborem,či menší skupinou zpěváků, jak to momentální stav vaší třídy dovolí.
Sborník obsahuje dvacet písní a natočil je ve studiu Českého rozhlasu v Praze dětský pěvecký sbor RADOST-PRAHA - sbormistr Vladislav Souček a chlapecký sbor PUERI GAUDENTES-sbormistryně Zdena Součková. CD slouží nejen k poslechu jako ukázka interpretace, ale i k nácviku písní, kdy děti mohou zpívat současně s reprodukcí. Písně obsažené ve sborníku jsou vhodné pro hudební výchovu prvních až devátých tříd ZŠ.
Cena: 350,- Kč

  • E.Hradecký

     - 

ČAS RADOSTI VESELOSTI zpěvník + Audio Online pro MŠ,ZŠ,ZUŠ


Devatenáct krásných vánočních koled a písní: 

(Čas radosti veselosti, Byla cesta ušlapaná, Ejhle chasa naša, Kristus Pán se narodil, Veselé vánoční hody, Dobrý král Václav, Fum,fum,fum, Maria hustým lesem šla, O Vánocích zpívám,Co to znamená, Sem, sem, sem pastýři, Tedy poženem, Půjdem spolu do Betléma, Už jsme si tu koledu odbyli, Při vánoci dlouhé noci, Vondráši, Matóši, Jak jsi krásné neviňátko, Dej Bůh štěstí, Veselte se, radujte se),
v úpravě Emila Hradeckého pro dětský sbor s doprovodem na přiloženém CD. Na přiloženém CD jsou všechny vánoční písničky nahrány 2x, v plném znění a pouze nádherný doprovod pro Váš dětský pěvecký soubor. Všechny písničky v sešitě jsou v úpravě melodická linka a akordové značky a můžete je tak zpívat nejen s doprovodem na CD, ale také s vlastním doprovodem na klavír, klávesy, kytaru a další doprovodné nástroje. Vánoční koledy a písničky na CD nazpívaly členky koncertního sboru Radost-Praha, přípravný sbor Koťata a chlapecký sbor Pueri gaudentes. Krásné vánoční melodie s nádherným doprovodem na přiloženém CD Vám pomohou navodit příjemnou vánoční atmosféru na Vašich vystoupeních a koncertech.
Cena: 260,- Kč

  • Emil Hradecký - 

Zpěvníček pro nejmenší 1 děti 5-12 let.
Zpěvníček pro nejmenší Vám přináší čtrnáct krásných písniček, které na texty dětské poezie napsal Emil Hradecký (*1953). Chytlavé texty a jejich melodie si děti rychle zapamatují a budou je rády zpívat. Snadný klavírní doprovod napsal Emil Hradecký a napsal jej tak, aby se mohl doprovázející soustředit především na nácvik skladeb s dětmi. Autory textu jsou Miroslav Florian, Jan Hostáň a Vlastimil Maršíček. Většina písniček ve zpěvníku je doplněna o akordové značky a lze je tak hrát také na klávesy, kytaru a další doprovodné nástroje.

Cena: 199,- Kč

  • Emil Hradecký - 

Zpěvníček pro nejmenší 2 děti 5-12 let.
Zpěvníček pro nejmenší 2 Vám přináší třináct krásných písniček, které na texty dětské poezie napsal Emil Hradecký (*1953). Chytlavé texty a jejich melodie si děti rychle zapamatují a budou je rády zpívat. Snadný klavírní doprovod napsal Emil Hradecký a napsal jej tak, aby se mohl doprovázející soustředit především na nácvik skladeb s dětmi. Autory textu jsou Miroslav Florian, Jan Hostáň a Vlastimil Maršíček. Většina písniček ve zpěvníku je doplněna o akordové značky a lze je tak hrát také na klávesy, kytaru a další doprovodné nástroje.

Cena: 199,- Kč

  • Emil Hradecký - 

Zpěvníček pro nejmenší 3 děti 5-12 let.
Zpěvníček pro nejmenší 3 Vám přináší dalších deset krásných písniček, které na texty dětské poezie napsal Emil Hradecký (*1953). Chytlavé texty a jejich melodie si děti rychle zapamatují a budou je rády zpívat. Emil Hradecký napsal ke všem písničkám snadný klavírní doprovod, aby se mohl doprovázející soustředit především na nácvik skladeb s dětmi. Autorem textů je Vlastimil Maršíček. Většina písniček ve zpěvníku je doplněna o akordové značky a lze je tak hrát také na klávesy, kytaru a další doprovodné nástroje.
Cena: 199,- Kč